Právě je 22.07.2018, 23:58

Seznam dokumentů o zdraví

Udržitelnost a dynamická rovnováha přírodně-společenských procesů, životní styl, čisté, vyvážené a všestranné prospěšné životní prostředí.

Příspěvekod Raziel-CZ » 12.01.2012, 09:36

Vzhledem k tomu, že se zde převážně diskutuje, což je v pořádku, mne prosím, přidáte-li další dokument o zdraví, informujte prostřednictvím SZ. Nemohu sledovat vše a tak abych jej případně přidal do úvodního příspěvku. Děkuji.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod kunsento » 12.01.2012, 11:37

Jasný , všeho s mírou. Jen jsem chtěl zvýšit názorovou pluralitu :-) Je dobré o věcech přemýšlet, zkoumat různé úhly pohledu. Zkrátka nezůstat zakonzervovaný v neměnných názorech. Jeden ze základních zákonů vesmíru je totiž ten, že vše se neustále mění a vyvíjí.
A samozřejmě připouštím i variantu, že se mýlím, jakože jsem se už v životě párkrát seknul - i když jsem si tehdy samozřejmě myslel, že kráčím po cestě nejúžasnější a jediné pravdy ;) Když si todle člověk začne myslet , tak to bývá signál toho , že se blíží průser :D
Jsou 2 způsoby podvodů: Věřit v něco, co není pravda; nebo nevěřit něčemu, co pravda je.(Soren Kierkegaard)
kunsento
Diskutér

Předchozí

Zpět na Zdraví a životní styl