Právě je 18.02.2018, 21:52

Mikrovlny v troubě

Udržitelnost a dynamická rovnováha přírodně-společenských procesů, životní styl, čisté, vyvážené a všestranné prospěšné životní prostředí.

Příspěvekod Morpheus » 11.09.2011, 14:52

http://www.tipyainspirace.cz/modules.ph ... cle&sid=99

Zajímavý článek ;) Sám už jsem mikrovlnku odboural a používám dle mě šetrnější indukci. Člověk myslím vidí rozdíl sám, když si z mikrovlnky vytáhne vysušené ale ohřáté brambory, nebo je hezky po "staru" udělá na indukci. S používáním mikrovlnky nakonec zřejmě souvisela i moje částečná dehydratace organizmu, kterou jsem musel řešit s doktorem. Po odbourání mikrovlnky jsou problémy pryč.
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 26.09.2011, 09:20

Já se rovněž snažím mikrovlnku nepoužívat. Sice ji mám, ovšem zapne se tak 1x za čtvrt roku a kolikrát ani to ne. Že poškozuje DNA potravin a tím i člověka víme delší dobu, ale začíná se o tom více hovořit až nyní (vzpomeňme i na solárka). Nedovedu pochopit lidi, kteří když zaslechnou něco o škodlivých účincích čehokoliv jen mávnou rukou, místo aby se sami na vlastní pěst o tom něco pokusili dozvědět. Slova "to bychom nemohli nic" jsou nejčastější odpovědí a jasným důkazem absence argumentů. On toho člověk může celkem dost, ovšem k tomu musí použít alespoň občas mozek a nebýt líný a lhostejný. Copak zapomínáme význam pojmu "pud sebezáchovy"? Když už tedy kašleme na sebe, co naše děti, které se z naší časem poškozené DNA vlastně vyvinou (ano, tyto poškozené genetické informace se přenáší)? Alespoň jim bychom měli dát možnost volby.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Sviccc » 26.09.2011, 23:02

Jednou mikrovlnkou si moc nepomuzete, ale co napriklad wifiny a jine vlneni na vysoke frekvenci?Kolem vas je toho vice nez si myslite.Doporucuju alespon vyzkouset "Orgonit", jenz toto vlneni o vysoke frekvenci transformuje na vlneni o nizke frekvenci, ktere je pro zive organismy prospesne.Nic neni nemozne.Nepotvrdilo se ted nahodou, ze se Einstein milil a veskera fyzika je opet v plenkach? :mrgreen:
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod Morpheus » 27.09.2011, 00:11

mě stačilo jedno...vyndal sem z mikrovlnky vařený brambory a byly suchý jak týden v poušti i když se člověk snažil blbnout s párou...když dělám brambory hezky postaru tak se nic takového neděje...vysušování v mikrovlnce mi nikdo nevymluví a ledviny nám za to rozhodně nepoděkujou...
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Sviccc » 27.09.2011, 04:59

Samozrejme.Pokud se jedna o stravu, mas bezpodminecne pravdu.Myslel jsem ale, ze se bavime o negativnimu ucinku vysokych frekvenci na lidsky organismus.Omlouvam se, jestli sem to spatne pochopil ;-)
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 27.09.2011, 13:20

Všude je mraky různých vlnění, ale nebudu používat dle mého názoru primitivní argument tvrdící, že je toho všude tolik, že už jedna mikrovlnka nevadí. Tyjo, já se snad tím Orgonitem začnu taky zabývat. :-)
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Zdraví a životní styl