Právě je 16.12.2019, 05:08

Mistrovský minerální roztok - MMS

Udržitelnost a dynamická rovnováha přírodně-společenských procesů, životní styl, čisté, vyvážené a všestranné prospěšné životní prostředí.

Příspěvekod Morpheus » 16.06.2011, 21:05

Může mi někdo ve zkratce nastínit o co jde? k čemu to je, jak se to používá, kde se to sežene atd atd? plus třeba nějaké osobní zkušenosti. Na fóru upramene.cz je o tom až enormně příspěvků a přečíst to celé by zabralo několik životů :) nebo je někde nějaký článek, který to vše už vystihuje?

/Raziel-CZ: Oprava nadpisu.
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM
Uživatelský avatar

Příspěvekod v15k » 17.06.2011, 19:18

Myslíš tohle: http://www.emms.cz/ nebo tohle: http://cs.wikipedia.org/wiki/MMS ?? :D
To první vypadá jako podvod a to druhé už používá málokdo :lol: .

EDIT: Podle mě je blbost do sebe cpát nějakou chemii. Jen můj názor. Ale nic moc jsem o tom nehledal a ani nechci...
v15k
Diskutér

Příspěvekod Petr_NJ » 17.06.2011, 23:44

To V15k,
tak to asi ty desítky tisíc příspěvku na foru, kde jsem dal odkaz jsou asi taky velký podvod velkého počtu lidí.
Než se začneš něčemu smát, tak si to nejdříve prostuduj, vyzkoušej a až pak se vysmívej.

Nic proti, ale jestli příznivci/osoby tvého pojetí chtějí uskutečnit něco z myšlenek Zeigeistu, tak to bude ihned odkázáno na neúspěch a mnoho studování, než něco kloudného zbastlí.

Zůstaň raději jen v překladatelském týmu, tam bude tvá schopnost využita naplno. Myslím to v dobrém :-)
Jednou ještě budeš rád, že jsi slyšel o MMS :-).
Naposledy upravil Petr_NJ dne 18.06.2011, 00:44, celkově upraveno 1
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod Petr_NJ » 18.06.2011, 00:05

Morpheusi,
rád bych ti to zkrátil, ale věz že to je první chemie, kterou jsem užíval i bez doktorů (já k nim nechodím) i já a zabrala i u mě, bež jakýchkoliv vedlejších následků či účinků.
Projdi si ty http://www.emms.cz tam je výcuc a pak zajeď na forum upramene a čti.

Nemá smysl ti to zkracovat, přepisovat apod. - stačí jen jen jedno - ono to funguje a naprosto a v případech kdy to úspěšné úplně není a u jakých nemocí dávat bacha na správný postup (ledviny apod.) to vše zjistíš právě na tom foru. Je jasné, že tam toho je moc, ale právě to ukazuje na to, že to není jenom blud.

A ta část o zdraví neřeší jen MMS, jsou tam zkušenosti s mnoha postupy a materiály včetně bylin.
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod v15k » 20.06.2011, 00:15

Je pravda, že jsem to nestudoval a blíž se o to nezajímám (což jsem napsal). A ničemu se nevysmímvám, jen jsem napsal svůj názor a první dojem.

Osoby mého pojetí? Odkázáno na neúspěch? Zůstaň v raději v překladatelském týmu?

Osoba mého pojetí je právě v tom překladatelském týmu a aspoň něco dělá (a zůstane tam :D ).

Jsem rád, že s tím máš zkušenosti a víš o tom určitě víc než já, ale moje reakce vyplývala z toho, že jsem to viděl poprvé a z mírné nedůvěryhodnosti té stránky (i toho názvu - MMS - Miracle?? :) )

Příště sem radši nebudu dávat odkazy na něco, o čem nic nevím. Sorry :)
v15k
Diskutér

Příspěvekod Petr_NJ » 20.06.2011, 08:34

Nešlo mi o to tě nějak ponížit či buzerovat. Jde mi o to, že pokud chceme někomu ukazovat něco nového nesmíme se sami chovat k záležitostem o kterým nemáme zkušenosti a znalosti posměvačně ihned jen dle názvu stránky apod..

Pak se nemůžeme divit, když to samé dělá většina když se koukne na stránky Zeigeistu.
Lidi dnes potřebují konečně praktická řešení podpořena dokonalým teoretickým rozborem. Ale to tu dnes vůbec nelze najít, zatím jsem ve fázi jen příprav toho teoret. rozboru.

Kritiku ode mne je-li oprávněná (umím se i omluvit, když seknu vedle) , ber vždy jako pomoc nikoliv jako buzeraci a nadřazování se. ;)
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod Tavalus » 21.06.2011, 23:11

Zdravím, jak jsem tak brouzdal fórem, narazil jsem i na toto vlákno. Tak bych přidal svoje "dva centy".

Celá věc se mi opravdu trochu jeví jako podvod. Koukl jsem se na tu emms.cz a popsaný princip je velmi nevědecký, kolem chemie nebo biologie to běželo obloukem.

Pro zajímavost, pro ty, kteří umí trochu anglicky a trochu chemie, zde dodávám odkaz na Safety Data Sheet pro oxid chloričitý, účinnou látku v MMS.
http://www.puremash.com/pdfs/MaterialDataSheetCIO2.pdf
Pro ty, kteří se do toho nechtějí pouštět, není to prostě zrovna mňamka. Udávane LD50 je 292mg/kg, což odpovídá cca 20 gramů pro 70kilového člověka jako smrtelnou dávku. Na první pohled se to nemusí zdát jako moc, ale i tak to postačí na to, aby podle zákonů EU byl oxid chloričitý označen jako zdraví škodlivý.

A to ani nemluvím o takzvaném MMS2, který používá kyselinu chlornou. Po čichu byste ji bezpečně poznali, používá se v SAVU.

Pokud to funguje, můj názor zní: placebo.

Nemám sice úplnou víru ve farmaceutické koncerny, ale myslím si že za těch x let co tyhle látky známe, by si někdo všiml, že to bělidlo, které se používá na čištění vody v jaderných elektrárnách, umí i léčit.
Tavalus
Nový diskutér

Příspěvekod Petr_NJ » 22.06.2011, 09:09

hm, takže znova svoje "dva centy"

díval jses na to forum ?. No pokud je to tak dobré placebo, tak raději toto placebo i na beznadějné případy než běžnou léčbu látkami, které opravdu člověka rozkládají. No divím se, že po tom co jsi napsal, tak že to množství lidí z toho fora, kteří si s tím vyléčili mnoho nemocí, kde byli doktoři dlouhodobě bezradní, jsou vůbec na živu.
A víš, že se můžeš zabít i pitím pitné vody ? - ono chce taky sledovat i poměry užívání apod.

Asi si jeden z naivků co?. Proč myslíš, že EU tak rychle zakázala používat chloritan sodný na dezinfekci vody ? Dosud bylo vše OK. Dosud si mohl toto užívat jak na bazény, tak i na desinfekci a najednou pozor ! to už nesmíš.
Ano zmerčili, že to bohužel funguje a farmaceutická lobby zafungovala. Vždyť to je spolu se zbrojařinou jeden z nejlukrativnějších kšeftů - léčba (resp. další vytváření poruch pomocí léků) vystrašených lidí jejich preparáty.

Studuj, vzdělávej se a porovnávej informace ze všech stran ne jen z jedné a především taky zkoušej prakticky.

Je vidět, že internet není stále ještě zdrojem nezávislého poznání pro všechny
Nicméně, já tě nepřesvědčuji, chci jen aby ses přesvědčil sám pomocí poskytnutých informací, to je nejlepší cesta k poznání. Mnoho lidí ale než aby studovalo informace, tak to shodí jako blbost a začnou to hledat až v době kdy se jim nebo v rodině něco opravdu posmolí.
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod Tavalus » 22.06.2011, 17:50

Koukám, že jsem tě nějak dopálil.
To se ti omlouvám, ale nemusel jsi na mě hned vyletět, že jsem hlupák.
Přiznám se, fórum jsem nečetl. Neměl jsem tolik času, ale na moji obranu musím říct, že velký počet vláken ještě neznamená, že něco funguje.
Musíš mi odpustit, že jsem stále ještě uzavřen v dogmatech. Studuji na VŠ toxikologii, takže už ze zvyku, kdykoli vidím nějakou chemickou látku, ze všeho nejdřív se dívám, jak je nebezpečná, jestli by mohla léčit je až na druhé místě.
Lidstvo zažilo už příliš tragédíí, když si hrálo s chemií. A halogeny prostě nejsou žádna legrace.
Navíc, každou chvíli se někde na světě objeví nějaký "doktor" se zázračným přípravkem, ze kterého se nakonec vyklube třeba rozemletá křída. Takže jistě chápeš, že jsem na tu stránku šel již dopředu se skepsí.

Ale za jedním bodem si budu stát. A tím je vysvětlení principu funkce MMS. To opravdu má do chemie i biologie velmi daleko. Autor slibuje, že princip vysvětluje lépe ve své knize, takže jestli jsi nade mnou nezlomil hůl, řekni mi nějakou cestu k té knize a já se na ní podívám.
Ano beru, může to fungovat. S tím placebem jsem to možná trochu přehnal. V tom případě ale doufám, že v té knize bude napsáno víc.
Tavalus
Nový diskutér

Příspěvekod Petr_NJ » 22.06.2011, 18:18

Nedopálil, moje omluva,
jen nechodím moc okolo vařícího hrnce a raději to hned dořeším, když vím jak ;)

Jsem prostě jeden z těch "blbů" co to vyzkoušel a nejen sám. Takže o praktickém použití něco vím.
Mnohem více však znají lidé na tom foru a věř mi není jich málo. A možná že to bud pro tebe překvapením, ale veskrze úspěšně. Pokud to někomu uškodilo, tak jen tím, že nedodržoval správné dávkování a pokyny. Jenže takového blba můžeš léčit čím chceš, když si vezme celý balíček antibiotik od doktora, tak taky asi výsledek nebude OK.

Lidstvo zažilo příliš tragedií - hm, to se divím, že ty co nás na VŠ vyučují pak nezajímají takové věci jako např. dokument, který jsem zde dával ohledně výroby ručníku v Indii ( http://vimeo.com/13100720 ) . Jako budoucího chemika by tě to mohlo zajímat.
Jsem docela rád , že se nás tu postupně schází víc otevřených vzdělaných lidí z různých oborů. Ne každý holdujeme všemu a zrovna chemie není můj obor, ale to neznamená, že pokud si něco osobně neověřím, tak to nefunguje, protože na to nemám VŠ studijní materiály.
Dnešní věda např. zatím neuznává, protože neví jak to "vědecky" vysvětlit , nadpřirozené schopnosti člověka. No a já mám v širší rodině jednoho, který najde vodu, elektriku i plyn v zemi. Jako bagristovi se mu to hodí náramně při výkopovkách. A co najdeš v knížkách, no že to není možné protože to nebylo dokázáno, že jo.

Prostě tam kde končí současná věda argumenty(dnes bohužel finančně a mocensky ovlivněný obor), tam prostě jejich kritiku neberu, ale ověřuji a zkoumám sám. Je plno věcí v životě co fungují a je jim srdečně jedno jestli to nějaký vědec ověří či ne.
Ano dnes je prostě informační chaos a šarlatány najdeš na obou stranách, takže nejlepší je vlastní zkušenost samotných lidí a sdílení pravdivých informací a takové zdroje je nutné vyhledávat. A zaručuji ti, že to forum se snaží aby tam nebyl balast, ale opravdu pomoc. Trochu si to forum projdi a zjistíš jaký má záběr (není jen o MMS) a pak bych rád znal tvůj názor znova.

Knihu jsem zatím neobjednával, mě stačily zkušenosti z fora, ale uvažuji o koupi poslední verze knihy.
A kde ji koupit, ti jako VŠ asi nemusím sdělovat.

Tady u nás na foru si nemažeme med kolem huby, ale vždy je to diskuse v dobrém, neagresivním a velmi slušném stylu. Jen je třeba rychle filtrovat neznalost z důvodu malé informovanosti, ať se to tu nestane diskuse ala novinky.cz :lol:

Když si z té chemické. Co kdybys zjistil pravou příčinu zákazu chloritanu sodného v EU ?. Přines zde taky něco k dílu, zdroj informací máš aktuálně nejlepší, profesoři na VŠ o tom musí vědět.
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod Tavalus » 22.06.2011, 18:31

Dobře, podívám se, že je zakázaný jsem popravdě ani nevěděl.
Tavalus
Nový diskutér

Příspěvekod Tavalus » 22.06.2011, 19:45

Tak jsem tak zběžně proletěl internet a našel jsem na stránkách ESIS (European chemical Substances Information System) bezpečnostní list, který odkazue na řadu studií (je jich skoro 90, takže to nebude náhoda), že chloritan sodný je nebezpečný při úniku do životního prostředí. Problém bude asi hlavně u těch bazénů, kde se pravděpodobně ta vyčištěná voda vylévala rovnou do přírody. Nejnebezpečnější je pro vodní organismy.

Čili k zákazu došlo z ekologických důvodů.

Snad to takhle stačí, teoreticky bych se mohl optat ve škole, ale nevím jestli by se mnou teď na konci zkouškového chtěl někdo ještě bavit.
Tavalus
Nový diskutér

Příspěvekod Petr_NJ » 22.06.2011, 22:32

Tak to vypadá na čistou blamáž. Je podivné, že na to přišli po těch x-letech až nyní zrovna když se právě rozmohlo, že ve správném dávkování to lidem velmi dobře zabírá na uzdravení. Prostě jim to zničí kyselé prostředí a parazity v těle.

No nejsu chémik, ale ty účinné látky přece z toho vyprchavají, jinak by to přeci člověk nemusel furt doplňovat, když voda už není OK. A tu během sezony málokdo vypouští.
Takže když pak to vylijí někde do přírody musejí tam být i jiné svinstva nebo možná záleží právě na tom správném poměru při jakém to škodí těm organismům.

Rád bych se dozvědel pravdu od nějakého nezávislého odborníka, jestli v dnešní době takoví ještě existují. Ten ECIS bude stoprocentně pod palcem mocných, a ti nechají vymyslet jako důvod cokoliv. To by byla hloupost, aby strategické věci neměli pod kontrolou.
To jsem zvědav co bude za náhrada za tyto "nebezpečné" chemikálie. Na 100 % to bude ještě horší svinstvo, jen to už lidem nebude pomáhat.
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod Tavalus » 23.06.2011, 18:49

No nejsem si jistý, jak si toho odborníka představuješ. Každý s chemickým vzděláním ti při pohledu na nějakou dokumentaci řekne, že ten chloritan je nebezpečný.

A k tomu zákazu. Ten list z ESISu je z roku 2000, takže zase taková novinka to není. Zákaz prošel v roce 2006, čili to zdržela politika. Podle mě to stejně protlačili ekologové, protože v zájmu EU by bylo ho nechat povolený. Jeho výroba bude rozhodně levnější, než něčeho tzv."ekologicky přijatelnějšího".
Tavalus
Nový diskutér

Příspěvekod Petr_NJ » 24.06.2011, 15:23

Díky za možné vysvětlení. Nicméně, že by existovalo nějak moc chemikálií a ještě takové, které vyrobil člověk a které by nebyly nebezpečné v určitém nevhodném poměru, na to nemusím být ani chemik abych to mohl konstatovat téměř u každé dnešní chemikálie.
Věřím, že lidi si udělají řádné zásoby MMS 1 a MMS 2 pro potřebnou dobu.

No ono snad je už něco jiného lepšího v oběhu ?. Pokud vím, tak se to dá pořád pořídit akorát pod jinými názvy. Je to stejná parodie jako s úsporkama. Jsou sice energeticky úspornější, ale jejich výroba a především likvidace je natolik závažná díky obsahu toxické rtuťi, že z toho až leze mráz po zádech. A to teď přesně nevím z hlavy kolik energie spotřebuje taky výrobní a recyklační/likvidační cyklus úsporky oproti klasice.
Než úsporky, tak raději více zainvestovat a svítit už LEDkami, i když jsou dnes ještě výkonově slabé.
Nebo se vrátit k dnes pojmenovaným "tepelným koulím", které krom svícení i topí v zimním období.

Štěstí je, že se to nedá zcela zakázat protože se to používá v mnoha oborech.

Každopádně to sleduj. Čím víc to bude mít kladných ohlasů, tím víc po tom farma lobby pojede nebo udělají zfilmované případy ublížení na zdraví, protože bude přicházet o kšefty.
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Další

Zpět na Zdraví a životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron