Právě je 16.12.2019, 04:26

Názor na zdravotnictví MUDr. Hnízdila

Udržitelnost a dynamická rovnováha přírodně-společenských procesů, životní styl, čisté, vyvážené a všestranné prospěšné životní prostředí.

Příspěvekod Raziel-CZ » 14.06.2011, 07:45

Vyhýbejte se doktorům, udělají z vás pacienty!
Říká rebel české medicíny MUDr. Jan Hnízdil.


Odkaz na kompletní PDF dokument ZDE, prostor pro případnou diskusi v tomto tématu.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Příspěvekod Morpheus » 14.06.2011, 08:10

Hnízdil byl i v Show Jana Krause
http://www.youtube.com/watch?v=aFDUeU6n_aI
V podstatě nahlas říká co už všichni moc dobře víme. Člověk se pomalu může radovat, když se dostane pod ruku doktorovi, kterému jde skutečně o zdraví pacienta.
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM
Uživatelský avatar

Příspěvekod ghostdog » 29.11.2011, 00:08

Mudr.Hnízdil mě naprosto dostal, když byl hostem v Hydeparku.Do té doby jsem nikoho takto otevřeně mluvit neslyšel (ani o medicínskofarmaceutickém komplexu atd.)
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... hyde-park/
Knížka Jak vyrobit pacienta opravdu stojí za přečtení. Počítám, že výrobci Kondra, Wobenzymů a podobných nesmyslů z ní moc nadšeni nebyli :) . Zajímavý je i jeho blog.A je také iniciátorem výzvy NEO 2011(no podepsal jsem se tam taky....proč ne, zatím se tedy nic neděje).Trochu si dovolím polemizovat s tím, že říká nahlas co už všichni dobře víme...kéž by to tak bylo.Myslím si, že většina lidí je i celkem ochotně součástí med.farm.komplexu.Radši budou polykat (mnohdy nesmyslně) tablety, než by skutečně řešil jádro svého problému (další věc je, že info že existuje jiná cesta nemají, a ještě další věc je, že jí nemají cíleně).Jinak med.farm.komplex a triky, které na nás zkoušejí výrobci léčiv a "doplňků" stravy je téma samo o sobě.Když vezmu fakt, že farmac.firmy ke kterým miliony těžce nemocných lidí vzhlížejí, neradi produkují léky, které něco vyléčí, tak je to šílené (obří zisky mají z toho co je potřeba brát pravidelně, dlouhodobě,furt...).
ghostdog
Nový diskutér
Uživatelský avatar


Zpět na Zdraví a životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron