Právě je 17.10.2018, 23:38

Zdraví a detoxikace organismu

Udržitelnost a dynamická rovnováha přírodně-společenských procesů, životní styl, čisté, vyvážené a všestranné prospěšné životní prostředí.

Příspěvekod Raziel-CZ » 14.06.2011, 07:35

Jaký máte pohled na tuto věc? Staráte se o své zdraví? Jak se stravujete? Dnešní společnost je plná rakoviny a jiných nemocí, je to záležitostí jen okolních vlivů a škodlivin? NE! Může za to i náš životní styl, který je tam kde je opět jen a pouze díky penězům. Vekeré potraviny jsou více či méně chemicky upravované a my nemáme prakticky možnost se dostat ke kvalitním zdrojům.

Já osobně se s tím snažím něco dělat, Johny2005 něco dělá a díky němu vím třeba o řase Chlorella - http://www.prozdravi.cz/bio-chlorella-a-.html a rostlině Uncaria Vilcacora - http://www.prozdravi.cz/vilcacora-uncar ... ntosa.html. Zatím s tím nemám moc zkušeností, ví někdo víc? Na etiketách se toho napíše, ale skutečnost? Rád bych zde rozvinul diskusi na toto téma, ze kterého nakonec třeba napsal krátký a věcný článek s odkazy na zdroje dostupných kvalitních potravin a potravinových doplňků. Jakékoliv zkušenosti uvítám nejen já, ale i mnoho dalších.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 14.06.2011, 08:23

Sem s tím. Sám o žádných takových rostlinkách nevím, možná jsem v tom i trochu skeptik, že by taková rostlinka pomohla "ubránit", každopádně sám se snažím životní styl opravdu přizpůsobovat. Pokud možno se snažím vyhýbat chemicky upravovaným potravinám, ale je jasné, že v dnešní době už v podstatě nemá člověk moc na výběr. Za velké plus také považuju, že jsem nepropadl kofeinové hysterii. Ono "kafčo" si dám opravdu výjimečně a zastávám názor, že pokud si to tělo žádá, mělo by si odpočinout. Často se stýkám s lidmi, kteří jsou pracovně dost vytížený a když pozoruji jejich denní příjem kofeinu, tak opravdu nestačím žasnout. Je to mor dnešní doby a nedivme se, že je pak tělo vysílené a nedokáže se bránit nejrůznějším onemocněním. No a hrob všeho jsou moderní red bully apod...znám člověka, který dokáže každý den vypít litr tohohle sajrajtu, jelikož ho k tomu do jisté míry donutí pracovní náplň. Tak to jen moje vsuvka k tématu.
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Petr_NJ » 14.06.2011, 09:04

Razi a ostatní,
jestli mohu doporučit, tak pokud chceš opravdu hodně informací a především zkušeností od samotných lidí, tak používej forum http://www.upramene.cz/forum/viewforum.php?f=12&sid=df6ed4cee5acf4d98fccf35b5310dc70.
Myslím, že si tam každý najde to co potřebuje. Od úspěšných vyléčení rakoviny až po běžné problémy.

Já např. užívám občas na vyčistění i MMS, ale nedám dopustit na bylinky. Ty totiž ve spojení s rozumným životním stylem jsou jedinou zárukou zdraví. U doktorů si bohužel musím léčit jen zuby, které jsou snad jediné torzo toho s čím mám problém, a to díky době kdy jsem neznal plno věcí ohledně stravy a vlivů, takže zuby jsou dnes samá plomba a tím i neustálý problém v budoucnu. Nemluvě o tom jak doktoři mi zničili zdravý zub, a způsobili jiné kosmetické vady, které na mě provedli v oblasti zubů.
Dnes si dávám průběžně čajíky s vlastnoručně nasbíraných i nakoupených bylin. Jediná moje sladidla v čaji jsou domácí med a stevie (ta je fakt super sladilo). Stevie roste rychle a hustě a když si ji nasušíš, tak si ji můžeš dávat celý rok, Čersté listy používám já i děcka jako náhradu žvýkažky a bonbonů.

Na tom foru najdeš téměř vše co potřebuješ ohledně zdraví (i kontakty na ty správné zdroje) a různí nevítaní obchodníčci jsou ihned likvidováni. A taky tam kluci bastlí technologie, díky kterým chtějí být na společnosti nezávislí.
Jak říkám síla změny bude ve schopnosti sdílet vědění a zkušenosti. JE zbytečné zde zdvojovat něco, čemu se lidé někde jinde věnují na velmi vysoké úrovni a mají to co potřebujeme, tzn. odzkoušená řešení.
Když se lidí spojí na společném zájmu bez potřeby to pořád zpeněžit, má to zcela jinou sílu a výsledky než konvenční tržní řešení.

Maximálně bych z tohoto fora hodil pár odkazů na ty nejvíce potřebné věci
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod Peace Of Mind » 15.06.2011, 12:39

K tomuhle tématu jsem schopen a ochoten vytvořit sám a nebo i zajistit přednášku(y) od odborníků přes zdravý životní styl, výživu, prevenci.
Mám vynikající jak osobní, tak i zkušenosti velkého množství lidí s výrobky české firmy Akuna. V rodině tyhle výrobky pijeme už asi 8 roků. Neznáme nemoci, doktory, problémy. Sem tam se něco málo vyskytne, ale to jsme schopni právě díky těmhle produktům vyřešit řádově do několika hodin. Máme i takové poznatky, že díky jejich užívání nejíme a prostě nemáme chuť na spoustu dalších "zbytečných" potravin.
Jen několik málo výhod výrobků od Akuny.

1. 100% přírodní a bezpečné
2. Většina v tekutém stavu a ve skle, tudíž 100% pro tělo vstřebatelné a využitelné. Jinými slovy vše je založeno na buněčné výživě, protože buňka je základ všeho. Když má ty správné informace dokáže se sama čistit, uzdravovat a rozmnožovat
3. Nejsou to léky, ale doplňky stravy nebo v podstatě strava akorát v jiné formě než jsme normálně zvyklí
4. Jsou pro každého bez rozdílu
5. Certifikáty Khosher = čistě přírodní
6. Cena - výrobky nakupuju přímo od firmy(výrobce), mám doživotní 40% slevu, je přístupná pro všechny a na všechno

Těch výhod s Akunou je velká spousta. Nebudu se tady rozepisovat a zahlcovat stránku svými poznatky. Kdyby to někoho zajímalo jsem plně k dispozici.

Mira
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 15.06.2011, 13:46

No tak mě to třeba hodně zajímá a nevidím důvod proč nezahltit stránku informacemi. Ostatně od toho tu to fórum máme. Přednáška by nebyla špatná, rozhodně bychom to nejméně s Johny2005 uvítali.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Johny2005 » 15.06.2011, 14:34

Já už jsem se s Mírou o tomto bavil a shodli jsme se na tom, že bychom mohli uplatnit nějakou naší společnou iniciativu a udělat nějaký společný projekt.
Nikdo není více zotročený než ten, kdo se milně domnívá, že je svobodný.
Johny2005
Sympatizant TZM

Příspěvekod Morpheus » 15.06.2011, 14:55

Také mě to zajímá ;-)! třeba o té stevii slyším poprvé. Rozhodně bych tu udělal článek, kam bych vypíchnul ta nej a pak už jen třeba odkázal na ono fórum, přednáška by byla určitě také zajímavá
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Zpět na Zdraví a životní styl