Právě je 05.04.2020, 22:00

Nespěchejte do rakve - kniha od Tomáše Kašpara

Udržitelnost a dynamická rovnováha přírodně-společenských procesů, životní styl, čisté, vyvážené a všestranné prospěšné životní prostředí.

Příspěvekod Raziel-CZ » 12.08.2014, 14:17

Reklama? Možná. Lze brát jako reklamu informace založené na skutečnostech? Pak by nemohl fungovat např. ani časopis dTest, který vše, co testuje, také ukazuje.

Hovoříme zejména o problémech současné společnosti. Mezi tyto ale patří také to, jak se stravujeme, jaké léky a zda vůbec požíváme, co pijeme apod. Začínání u sebe znamená také starost o sebe, své zdraví a zejména zdraví našich nejbližších.

Fakta v kostce Vám může objektivně podat např. pouze 116 stránková knížka od Tomáše Kašpara s názvem Nespěchejte do rakve. Dozvíte se to, o čem se nemluví a pokud jste ještě nic podobného nečetli, tak může kniha posloužit jako dobrý start k sebevzdělávání se v této tématice. Na webu autora se, mimo jiné, můžete dozvědět mnoho dalších souvislostí.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor
Uživatelský avatar

Zpět na Zdraví a životní styl

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron