Právě je 27.05.2019, 05:48

Průlomové otázky - proč se tak málo investuje do výzkumu?

Všeobecné vzdělávání; přírodní, humanitní a aplikované vědy; nové poznatky a technologie; aplikace vědeckých metod s ohledem na člověka a životní prostředí; vývoj a udržení kooperativního a symbiotického myšlení.

Příspěvekod Fido » 02.12.2013, 18:58

Připravili jsme pro vás do diskuze řadu otázek, které se objeví v připravovaném cyklu dokumentárních filmů PRŮLOM. Na otázky budou v dokumentárním cyklu odpovídat zajímaví hosté a odborníci k dané oblasti. Zajímali by nás vaše reakce, vaše názory, vaše náměty a připomínky. Nemusí zůstat jen u těchto otázek. Pokud vás napadne nějaká další zajímavá otázka k tématu "Věda a vzdělávání", tak nám jí sdělte a my jí zařadíme k těmto výchozím otázkám.

Proč se tak málo investuje do vědy a výzkumu? Co je rozhodující pro investice do vědy a výzkumu?
Fido
Sympatizant TZM

Příspěvekod Trinity » 31.01.2014, 18:35

Ahoj. Myslím, že vše je úmyslně a účelově řízeno přesně tak jak to sledujeme v realu (méně se investuje do výzkumů) a kdyby se investovalo více do vědy a výzkumu tak by se pak mocipáni nemohli vymlouvat na to, že musí tu či onu energii zdražovat-resp. určitá alternativní energie by byla téměř zadarmo a nedalo by se již vládnout miliardovým korporacím, kterým by tímto jednoduše veškeré zisky zmizely..Některé technologie již vytvořeny jsou-např. umělá fotosyntéza, která vytváří elektřinu to je naprostý převrat, ale bude jistě bráněno tomu, aby se levnější alternativa běžně používala (nedalo by se nahrabávat stamiliardy) níže odkaz na starší článek mám i další odkazy. Takového vědce bych doporučila kontaktovat jménem TZM :)

http://www.novinky.cz/veda-skoly/229100 ... -vody.html
Žádný člověk není tak bohatý, aby si mohl koupit vlastní minulost....
Trinity
Sympatizant TZM
Uživatelský avatar


Zpět na Věda a vzdělávání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron