Právě je 16.10.2018, 12:07

Roboti vám ukradnou zaměstnání

Všeobecné vzdělávání; přírodní, humanitní a aplikované vědy; nové poznatky a technologie; aplikace vědeckých metod s ohledem na člověka a životní prostředí; vývoj a udržení kooperativního a symbiotického myšlení.

Příspěvekod Morpheus » 17.12.2012, 12:33

Diskuze k tématu automatizace a k přednášce "Roboti vám ukradnou zaměstnání"
Ke shlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=nGrM0mTZUog
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 17.12.2012, 14:30

Děkuji velice Morphee za představení videa Federica a dání možnosti se vyjádřit i uživatelům neregistrovaným na Facebooku. Musím říct, že mě oslnilo natolik, že ho mohu přirovnat k samotným filmům TZM. Od doby, kdy jsem se s Federicem viděl naposledy na Slovensku před rokem, musím říci, že pokročil natolik, až je to skoro neuvěřitelné.

Díky moc Federico Pistono za finální nabytí přesvědčení u mé osoby, že se ledy hýbou, a že je změna nevyhnutelná. Pomalu se na mně začínalo projevovat zoufalství, že jsme jak říkáš myšlenkově z 18 století, a tedy odsouzeni k záhubě z naší nekonečné blbosti. Zároveň díky za přesvědčení, že je problém ve školství a vlastně téměř ve všem, co v současném systému založeném na penězích nikdy nemůže a nebude fungovat.

Člověk nemusí být vědec a mít mozek na to, aby věděl, co je ne/reálné a co se ne/děje.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Věda a vzdělávání