Právě je 23.10.2018, 03:11

Neměřitelné energie

Všeobecné vzdělávání; přírodní, humanitní a aplikované vědy; nové poznatky a technologie; aplikace vědeckých metod s ohledem na člověka a životní prostředí; vývoj a udržení kooperativního a symbiotického myšlení.

Příspěvekod Sviccc » 03.01.2012, 16:43

Sem bych začal shromažďovat vše možné okolo téměř nebo vůbec neměřitelných energií.

Zaujal mě jeden text, a to návod, jak si zvednout životní energii vzájemným přeposíláním energie.Prý to má efekt, který pocítí i ti nejskeptičtější lidi.Ještě jsem se k tomu nedostal, proto to dávám sem s prosbou, aby jste to vyzkoušeli.Děkuji ;-)

Zde návod:

Vzájemné posílání energie
Místo pouhého čerpání energie je mnohem výhodnější její posílání. Zajímavé je na tom to , že když normálně pošleme energii tak nám klesne,ale pokud si budou 2 bytosti navzájem posílat energii tak oboum poroste. Jako by nám na každej přenos dal vesmír bonus :) když sem to měřil, dělalo to na jeden přenos asi 5%.

Takže když naopak místo čerpání někomu energii pošlete tak se vám ji vrátí víc než jste odeslaly (za ideálních podmínek cca o 10%) ,samozdřejmě ten druhej musí poslat nazpátek :).
U lidí je to horší ale příroda nazpátek posílá .

Tak jak na to, napřed zas ty 4 připravné kroky

Než se pustíme do samotného zvedání energie tak je vhodná menší příprava :
1.Odpojení
Představujte si nějaký způsob, jak jsou na vás napojeny energie.(šňůrky, optické vlákna).Ty potom vizualizací odšmikněte.

2.Štít
Je vhodné si vytvořit polopropustný štít který přes sebe pustí jen pozitivní energie a bude nás chránit před přenosem negativních ,taky zabranuje aby se ty vazby co jsme odpojily znova napojovaly

3.Očištění
Hodilo by se i pročištění energetického systému (částečně se čistí i při používáni metod na odstraněni neg. E)

Tak teď by jste měli být na normální hladině energie něco kolem 93+ 0- tohle je výchozí hladina odkud můžeme energii dále zvyšovat kdyby jsme se o to pokusily hned bez přípravy tak by šlo sice taky ale vetšinou dost mizerně (ucpané a děravé trubky).

4.Zklidnění dechu , vyprázdnění mysli
Můžete i trochu navodit atmosféru třeba zapálením svíčky, vonné tyčinky ale není to nutné.

Napojení na lidi
Pokud to vezmeme obecně tak by jsme před každým posíláním/napojením měly mít od daného člověka povolení
samozdřejmě de to i bez něj ale můžeme narazit na nějakou obranu.V případě vzájemného posílání energie se počítá s tím že s tím oba souhlasí
a prošly potřebnou přípravou.Pokud by jse příprava odflákla tak muže být proudení energie hodně omezeno .

Důvody těchto omezeni :
negativní energie - blokuje zvýšení , zhoršuje bdělost , ucpané trubky
nevhodné energetické vazby - ztráta energie , proudí do nás negativní
nedostatečné zklidnění ,nízká bdělost - problémy z formulací záměru a tvorbou napojení , energie moc neproudí nebo proudí jinam
zablokovaný energetický systém - z tím se nedá aktuálně nic moc dělat zabere to vice času

Pokud se napojujeme na dálku můžeme použt čehokoli kde je energetický otisk osoby (fotka, text , vzpomínka )
kvalitu a stabilitu spojení je pak vhodné otestovat kyvadlem .
PŘED KAŽDÝM NAPOJENÍM NA ČLOVĚKA SI UDĚLAT ŠTÍT !!! jinak je riziko že se na vás bude přenášet bordel a NA KONCI SE VŽDY ODPOJIT !!! i když tam ted zrovna žádnej nemá v budoucnu mít muže proto prozor
na otevřená spojení .

Posílání
Doporučuje se posílat přes srdce což slouží jako další ochrana by se nepřenášel bordel.

Posílat můžete jak svoji energii tak jakoukoli jinou třeba tu kosmickou.

NIKDY NEPOSÍLEJTE VLASTNÍ ENERGII POKUD JSTE NEDOKONČILY PŘÍPRAVU !!! - pouze by jste přišli o energii kterou již máte,bralo by se ze zásob těla a z ucpanejma děravejma trubkama bez napojení nahoru (dobrého příjmu energie )
by jste měli velký problém tyto zásoby včas doplnit -) muže to způsobyt prudký pokles bdělosti, ospalost a dokonce i ztrátu vědomí .Samozdřejmě hodně záleží jak na tom jste.

NEPOSÍLEJTE VLASTNÍ ENERGII POKUD DRUHÁ STRANA NEVRACÍ !!! - zase to pro vás bude znamenat ztrátu kterou bude potřeba nahradit.Toto posílání má ale svůj význam například u ovládacích dramat nebo léčení.
TO DO link - léčení někoho pomocí energie- napsat (+posílání přes prostředníka-bytost ,posílání přímo ze zdroje)
TO DO link ovládací dramata - napsat

Nádech čerpání/shromáždění energie
(při čerpáni zase ideálně požádat a poděkovat i když to bude třeba jen dechem ze vzduchu )

Při zadrženém dechu naprogramovat ,formulovat záměr
Vést energii do srdce ,nebo po mikrokosmické dráze až pak do srdce (náročnější ale energie je pak jemnější)
(posílat se zase dá jakoukoli částí těla , čakrou .. ale doporučuje se aby to šlo přes to srdce a až pak například do rukou )

Výdech - vizualizace
Vydechovat je dobré pusou a dělat jakoby zvuk háá - vychází teplej vzduch zda se mi že to pak posílá líp (ne náhodou HA -havajsky dech života )
Vizualizace například představa světelného paprsku - bílej a kolem něj růžová spirála která de z mého srdce to toho ke komu posílám (do srdce , na vršek hlavy dá se posílat i specificky do části těla ,čakry
využití na léčení aktivaci čaker.. )
Vizualizace přibližování a spojení -staneme se jedno u lidí radši z bezpečnostních důvodů nepoužívat .
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod animamundi » 03.01.2012, 16:58

Určitě jsi slyšel o psi wheelu, takové tréningové metodě jak za pomocí jednoduché pomůcky směrovat psychokinetickou energii http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ
animamundi
Diskutér

Příspěvekod Sviccc » 03.01.2012, 17:06

Zkoušel jsem 2 týdny vytvářet psi-bally a cítit psi energii, ale nedařilo se mi.Něco málo jsem mezi rukami cítil (jakoby se mi mezi nima něco nafukovalo), ale nakonec jsem to po každodenních únavách vzdal.Ale vrátím se k tomu.Bylo mi řečeno od zkušenějšího, že se nejdříve musím naučit pracovat s energiemi a pročistit energetický systém, jinak je to práce na nic.Schválně to dnes zkusím znova :-D.Někteří s tím údajně masakrujou mouchy a podobný hmyz a někdo zase dokáže vytvořit cosi, s čím si hraje pes na dvoře :-D
Tohle video ukazuje schopnosti využití "chi", ale kdo ví, jestli ty energie nejsou jedny a ty samé?
http://www.youtube.com/watch?v=3F3ovb2kZ9Q
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod animamundi » 03.01.2012, 17:29

Já zkoušel točit s tim deštníčkem, a povedlo se, jenomže pak jsem zjistil že to jde skoro každýmu a hlavně holkám:)
Myslim že ta energie je jedna a ta samá, jen ji můžeš různě použít a směrovat a ona se pak projevuje v různých podobách. Tady je další asiat co ovládá tuto energii http://www.youtube.com/watch?v=sDW0qgYy ... re=related
animamundi
Diskutér

Příspěvekod firda » 03.01.2012, 19:16

Snad sem patří i tyto dvě knihy (první byla i zfimována):
http://firda.cz/celestinske_proroctvi.doc
http://firda.cz/Celestinske_proroctvi_2.doc
A už jsou další dva díly: Desáte proroctví a Tajemství Shambaly

Ad psi-wheel: zkoušel jsem, už je to delší dobu. možná, možná ne, vysledek neprůkazný, evidentně ještě něco potřebuji (třeba více trénovat, že)
Ad psi-ball: jo, tak s tím jsem experimenty dělal a ukázal to i pár lidem, vidět nebyla ale cítit ano (i když zavřeli oči a neřekl jsem přesně o co půjde)
...a tím jsem tehdy skončil, na dlouhou dobu...
Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod Sviccc » 03.01.2012, 19:30

To mě právě udivuje.Všude čtu jak to jde opravdu téměř každému a já nic.Někde musí být chyba :-P
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod firda » 03.01.2012, 19:42

Oprava: Tajemství Shambaly a Dvanáctý vhled (nemohu editovat to původní)
Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Zpět na Věda a vzdělávání