Právě je 23.10.2018, 16:02

Joe Cell

Všeobecné vzdělávání; přírodní, humanitní a aplikované vědy; nové poznatky a technologie; aplikace vědeckých metod s ohledem na člověka a životní prostředí; vývoj a udržení kooperativního a symbiotického myšlení.

Příspěvekod Sviccc » 12.08.2011, 13:16

Zadam vsechny, kdo jsou mechanicky a alespon trochu elektricky zdatni, aby vyzkouseli tento druh volne energie.
Ja se tim budu zabivat ihned, jak jen to bude financne zajistitelny.Do te doby nebudu kritizovat, ani obhajovat mozny druh temer neomezene energie.Nyni nemam moc casu na vysvetlovani o co se jedna, proto si prosim prectete nasledujici odkaz.Jsme tady, aby jsme objevovali a potvrzovali nove veci vedeckou metodou.Dekuji vsem, co se budou snazit o toto tema zajimat.

http://upramene.cz/forum/viewtopic.php?t=329

http://dilna.aeroomni.com/html/machova_bunka.html
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod luger.205 » 20.08.2011, 14:10

Ahoj, myslím si, že jsem mechanicky a elektricky poměrně zdatný, ale stále mi uniká princip toho zařízení. Mohl bys mi to v kostce vysvětlit? Snažil jsem se letmo něco vyčíst z těch článků, ale jejich technická úroveň mě trochu odradila.

Např. věta: "Nalijeme vodu a zkusíme nanečisto nabít - voda by měla začít studeně vařit - bublinkovat jako když z limonády utíkají bublinky" - co to má znamenat? Studeně vařit? Pokud jde o elektrolýzu, tak nejde o var, ale o rozklad na O2 a H2, ne? Znamená to, že pak plyny využíváme jako palivo? nebo to není elektrolýza a jde o jiný jev, který neznám? Pomoz mi, prosím, trochu pochopit základní princip.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Sviccc » 22.08.2011, 01:01

Ve zkratce ma jit o podobny princip jako u elizy s tim rozdilem, ze nevznika vodik, ale jiny plyn (presne se nevi, ale mluvi se o eteru nebo orgonu) a vyvijec se chova jako efektivni kondenzator.Tedy nabijes jednou a nemusis dodavat energii po velmi dlouhou dobu pro dalsi vyvijeni plynu.Dle meho je to jakysi zachytavac nejake energie, kterou konvertuje na nejaky plyn, ktery je vysoce horlavy a tedy i vyuzitelny s malou porci energie.
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod tomasr » 01.09.2011, 09:29

To nezní moc vědecky po pravdě řečeno. Orgon (asi Argon) nebo éter? Jako že by si elektrolýzou vody získával látky, který elektrolýzou získat nejdou? Tak to je trochu alchymie:).
tomasr
Diskutér

Příspěvekod Sviccc » 08.09.2011, 02:58

Jak jsem rekl ,nejedna se o elizu, jen to velmi podobne vypada.Pokud mas otazky, ktere ti nejsou jasne, neni lepsi zpusob nez si to udelat sam a odpovedi naleznes svepomoci.O tom taky vedecke vyzkumy a pokusy jsou ne?A pokud sem napsal Orgon tak sem myslel Orgon...To je vas problem, nez aby jste neco delali tak budete hledat problemy, ktere v tom vidite a nikdy se ke skutecnemu vysledku nedostenete...Lenivost?Nebo uz jsme jako lidstvo prisli i o ten dar zkoumat a vymyslet ?To se potom nikdo nedivte, ze jsme tam kde jsme a zase jen diskutujeme...Jestli nekdo zkouma volnou energii nebo neco noveho co nam muze prinest blahobyt, je pro me clovek, ktery si zaslouzi obdiv a preju mu, aby se mu darilo i pres negativni energii, kterou mu dokaze spousta lidi efektivne obstarat ;-)
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod kombík » 14.01.2012, 17:30

Orgon zni jeste dobre,hlavne ze to neni Astar :D

Joe Cell jsem jeste nevidel.Vypada to jako nakej hybrid vodniho clanku Stanley Meyera.Z toho co sem procelt,je minimalne 80% navodu na netu hoax.

Orgony bych vynechal :D je to tzv "spintronika" a porusena symetrie (broken symmetry,fyziky overena teorie v roce 1969)
Myslim ze bunka nebude fungovat bez HV a HF (high freq. & high voltage) buzeni.co je hur,diametr ocelovych tyci se zvetsuje,tzn ze je temer nemozne dostat se do stabilni rezonance. Mozna to fungovat bude,ale ne moc.

to luger: joe cell mi prijde opravdu prapodivna po vsech strankach. Pravym opakem je water cell from Stanley Meyer.Velmi seriozni uhledna a smysluplna technika,ktera splnuje vsechny podminky,aby mohla fungovat.
Na internetu je spousta patentu s nejdetailnejsimi popisy,ktere davaji smysl. A ne nepise se tam,ze se objevuji ZVLASTNI BUBLINKY :D ale popis je opravdu seriozni na sub-atomarni urovni.

Pokud bude zajem,muzu nauploadovat nake data.
kombík
Sympatizant TZM

Příspěvekod kombík » 14.01.2012, 18:02

v kostce :) popisu proces v Meyerovu clanku.pokud joe cell vubec funguje,bude zalozena temer stejnem principu.
Na trubky se privede pulzujici napeti,ktere v rezonanci uvolnuje dotatecne velke mnozstvi energie na rozbiti kovalencich vazeb vodiku s kyslikem, cili h2o --> o + 2h. voda musi byt destilovana pokud nejsou kovove trubky nalakovane dielektrikem.Efekt se da umocnit lasery.

http://www.youtube.com/watch?v=u9XrLOud ... 8CE8608994

http://www.youtube.com/watch?v=nOGAkRkCWfA
kombík
Sympatizant TZM

Příspěvekod jhonsmith » 22.12.2012, 09:19

Tedy nabijes jednou a nemusis dodavat energii po velmi dlouhou dobu pro dalsi vyvijeni plynu. myslím si, že jsem mechanicky a elektricky poměrně zdatný, ale stále mi uniká princip toho zařízení. Mohl bys mi to v kostce vysvětlit? Snažil jsem se letmo něco vyčíst z těch článků, ale jejich technická úroveň mě trochu odradila....!!! :) :) :)
jhonsmith
Nový diskutér

Příspěvekod bony123 » 09.07.2014, 20:46

Joe cell vypadá sice podivně a nesmyslně,ale když správně funguje může dodávat desítky až stovky KW pouze s příkonem 12V/1A.Nejedná se o žádný elektrolizér který produkuje kyslíkovodíkovou směs i když se tak může na první pohled zdát.Funkce bunky nemá se Stan Meyerem nic společného,žádná vysoká frekvence,žádné vysoké napětí,pouze 1A při 12V. Není to žádné kouzlo,perpetum mobile,orgon,éter a jiné nesmysly ale čistá fyzika. Joe cell je generátor vodíkových protonů,které v motoru katalizují na plasmu a ta je pohonou silou motoru.Bublinky na povrchu vody jsou pouze vedlejším efektem nabité vody,která je schopná uvolnovat vodíkové protony.Voda v bunce se téměř nespotřebovává i když dodává desítky kilovat,ubývá pouze z toho důvodu,že probíhá minimální elektrolýza a něco málo se odpaří.Jsou ale vysoké požadavky na výrobu a funkčnost,nejdůležitější z nich jsou:
1) Nemagnetická nerez ocel 316L
2) Perfektní dílenské zpracování (řezání,zarovnání,leštění,svařování,složení)
3) vysoce kvalitní izolátory vyrobené z teflonu
4) Správná voda (Ph kolem 6,5,nijak magneticky nepoznamenaná,bud deštová nebo z pramene) jakákoliv jiná voda,která bude upravovaná,uměle čerpána,bude protékat poblíž obydlí nebo VN nebude fungovat! Přeji hodně úspěchu a doufám že společně pošlem ropné šejky do pr...
bony123
Nový diskutér

Příspěvekod bony123 » 10.07.2014, 21:17

Ano Stanley Meyer má smysluplné patenty a zcela jistě funkční,ale jsou velmi složité na pochopení,natož k replikování.Naproti tomu Joe Cell je proti Stanovy dětská stavebnice,kterou zvládne postavit kdejaký franta v garáži.Meyer nepoháněl své auto klasickým spalováním vodíku,ale termální explozivní energií,štěpným procesem vodíku,kdy z malého množství HHO vytěžil obrovskou energii.Zabranoval vzniku molekuly vody při tepelném vznícení plynu.To je nepochopitelný i pro vědce a fyziky,natož pro obyčejné lidi.Meyer ale přesně věděl co dělá a proto mu to fungovalo.Na sklonku života spolupracoval s NASA kde chtěli využít jeho technologie v megalomanských rozměrech,raketoplán měl mít jen relativně malé množství vody,která měla být veškerým zdrojem energie na oběžnou dráhu a zpět.Slávy se ale nedočkali,krátce na to byl otráven a zemřel
bony123
Nový diskutér

Zpět na Věda a vzdělávání