Právě je 16.08.2018, 14:27

Návod k tvořivému logickému myšlení

Etické a morální hodnoty, rozhodovací procesy, společenské, politické a právní systémy, sociální organizace společnosti - východiska, řešení a možné alternativy.

Příspěvekod Raziel-CZ » 06.06.2013, 13:44

Obdržel jsem od ve fóru nově registrovaného uživatele ing-miloslav.dedek následující zprávu.

http://miloslav7.blogspot.cz/2013_05_01_archive.html
Dobrý den,

předpokládám, ze Vás to bude zajímat.

S pozdravem: "Pokrok nikdo nikdy zcela nezastaví."

Ing- Miloslav Dědek

Co si o tom myslíte, již jste to četli?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Uranix » 08.06.2013, 12:42

Nevím, jestli to chápu se vším všudy, ale plyne mi z toho, že pokud chci přijít na novou myšlenku, měl bych kombinovat ty, které už mám. Koukám na gumu a telefon a napadne mě ohebný telefon. Určitě vhoné k asimilaci.

Článek změnil odkaz, ale dá se k němu proklikat.

//Raziel-CZ: Odkaz, který pán změnil, jsem zeditoval.
Uranix
Podpůrný tým

Příspěvekod ing-miloslav.dedek » 24.06.2013, 19:27

ÓDA NA SOUČASNÝ ŽALOSTNÝ STAV POLITICKÉ SCÉNY V ČESKÉ REPUBLICE

Je trapné, když téměř každý občan ČR dobře ví,

že hospodařit se státním majetkem rádoby politici neumí.

Každý už také ví, že u nás o všem prakticky rozhodují kmotři,

kteří si při tom mastí kapsy jak se patří.

Místo toho, aby každý poctivý občan proti tomu dělal to, co umí,

téměř každý uvedený občan kecá, nic nedělá a jenom čumí.

Nad pražským hradem nám také krouží UFO,

pan prezident má směrem k němu nastavené ucho.

Prezident se snaží o nápravu politické scény ze všech sil

a z toho, jak na to reaguje většina politiků, z toho by poctivý člověk blil.

Prezident se snaží jak může

a skoro nikdo mu nepomůže.

Bídný stav demokracie v Česku by mněl přimět lidi k zamyšlení.

Na pozitivní změnu ve vývoji demokracie v Česku už mnoho času není.

Vážený pan prezident Miloš Zeman je zkušeným a moudrým politikem,
a proto v Česku v podstatě nastolil prezidentský politický systém.

Předpověď počasí dobrá není, ale na politické scéně se všechno rychle mění.

Prognóza vývoje na politické scéně v Česku momentálně velmi dobrá je

a mezi lidmi v Česku se o tom hodně diskutuje.

Věřit koalici pohádky o boji proti korupci?

Těm pohádkám můžou věřit jenom pitomci.

I když představa toho jak vláda sama se sebou proti korupci bojuje,

například jak sama sebe fackuje, zajímavá je.

Politickou scénu v Česku následující text popisuje.

Občanů, kteří důvěřují současné katastrofální vládě koalice
je žalostně málo, předčasné volby by drtivě vyhrála opozice.
Koalice se proto snaží za každou cenu prosadit volby řádné.
Opozice bezohledně prosazuje předčasné volby mimořádné.

Demokracii v ČR prospěje, když vzniknou nové politické strany.
Strany nejen s čistým štítem a programem se vznešenými ideály.
V těchto dnech vzniká ČESKÁ GLOBÁLNÍ DEMOKRATICKÁ STRANA, .
a tato strana jistě nebude jediná silná nová strana, minulostí nepoznamenaná.

ČGDS bude působit převážně v rámci vnitrostátní politiky
a při svém působení nebude používat marketinkové triky.
ČGDS bude působit významně i celosvětově, tj. globálně,
což je zřejmé z názvu této nové strany zcela jednoznačně.

aksalibag@seznam.cz, to je kontakt, na který může napsat každý,
kdo se chce v ČGDS angažovat a jeho vztah k politice není vlažný.
http://www.miloslav7.blogspot.cz/ na této stránce může najít informace

ten, kdo chce znát program nové strany, její stanovy a preference.

Je čas, aby se politicky angažovali poctiví, čestní a spravedliví,
když se podaří jich dost přesvědčit, začnou se v politice dít divy.
Založit solidní, atraktivní politickou stranu nebylo nikdy snadné,
nyní hluboká vládní krize k tomu vytváří podmínky mimořádné.

ČESKOU GLOBÁLNÍ DEMOKRATICKOU STRANU podpořit můžete tak,

že na číslo učtu XXXX/XXXX zašlete přiměřený příspěvek.

Pomůže nám i každá malá suma, nemusí to být nějaký vydatný příspěvek.

Za každý příspěvek Vám za ČGDS děkuje předseda PVS Ing. M. Dědek.

//Raziel-CZ: Na žádost uživatele z 27.06.2013 08:52 příspěvek zeditován s dodatkem, že nejsme ti vhodní na propagování vlastních politických stran. Prosím, neuvádějte žádná čísla účtu a nepropagujte prostřednictvím našeho diskuního fóra žádné politické subjekty. Naše hnutí je apolytické a s podobným jednáním nesouhlasíme. Děkujeme
ing-miloslav.dedek
Uživatel vykázán

Příspěvekod Raziel-CZ » 25.06.2013, 14:28

Oceňujeme, pane inženýre, že umíte krásně recitovat, nicméně nám Vaše jednání logiku stále nedává. Můžeme k věci?
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod ing-miloslav.dedek » 25.06.2013, 18:15

Mrzí mně, že Vám připadá moje jednání nelogické a nevím v čem spatřujete mé logické pochybení. Prosám Vás : Specifikujte pokud možno co nejpřesněji v čem je podstata mého chybného logického uvažování. Rád se nechám poučit.
Za odpověď Vám předem děkuji.

S pozdravem: "Když se ruka k ruce vina, tak se dílo podaří."

Miloslav Dědek.

//Raziel-CZ: Odstraněn email.
ing-miloslav.dedek
Uživatel vykázán

Příspěvekod Uranix » 25.06.2013, 18:34

My zde nevěříme, že politika může něco zásadního změnit. Dokud budou peníze, tak se dá každý uplatit nebo zastrašit. Tím samozřejmě nechceme sabotovat snahu ostatních.
Uranix
Podpůrný tým

Příspěvekod Raziel-CZ » 25.06.2013, 18:40

Ono hlavně velice těžko se o něčem jedná, když se text za odkazem neustále mění a upravuje. Začátkem června jsem přeposlal odkaz, následně v průběhu opravoval a teď, když se podívám, je na webu opět něco trochu jiného... Každopádně jak píše Uranix a říkám já, dokud existjují peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné. Současný politicko-ekonomický systém nelze reformovat, nýbrž je bezpodmíněčně nutné jej zcela nahradit.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod ing-miloslav.dedek » 25.06.2013, 19:18

Pěkný večer, především děkuji za odpověď. Je lepší jednou vědět než desetkrát věřit. V životě jsem dělal všechno možné a nyní se pokouším i o zdánlivě nemožné,
Asi 1/2 roku jsem dělal předsedu socanů v Jablonci n/N po 89 roce. Přesvědčil jsem se, že politikou se velmi snadno dají poměry ve společnosti zásadně změnit. V životě se mi nestalo, že by mně někdo uplatil nebo zastrašil. Rád bych si s Vámi promluvil skypem. Moje číslo je: miloslav.dedek1

Miloslav Dědek
alias (někdy)
REÁLSKUTEČNOST

PS.: DOPORUČIJI SI DO VYHLADAVAČE GOOGLR NAPSAT NÁSLEDUJÍCÍ 3 SLOVA....ING. MILOSLAV DĚDEK A NAJÍT ODKAZ S OBRÁZKY !!!!!!!
ing-miloslav.dedek
Uživatel vykázán

Příspěvekod vitas76 » 25.06.2013, 21:20

Dobrý večer,
jednou jsem věřil tomu že mi ve škole vysvětlí jak funguje vesmír nebo jak vznikl život. Chodil jsem zhruba do deseti škol a nedozvěděl se nic. Když budu jednou věřit že příjde Globální revoluce myšlení bude to stokrát víc jak nevědět nic.

PS: pokud položíte pane inženýre konkrétní otázku rádi Vám zde na ni odpovíme.

Jsem s pozdravem a přáním pěkného večera
Petr Vitas76
vitas76
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 25.06.2013, 21:56

Mně ve školách učili, že je něco tak a něco takhle, že něco v historii bylo přesně takto, anebo onako atd. Po letech však docházím ke zcela jiným závěrům, povětšinou vlastním, jaké nepřekvapí žádného skutečného „odborníka” nejen v oboru. Co dnes například vím je, že nejmenší částicí není Atom, ale ani nově známý Higgsův Bosson, protože tato v podstatě neexistuje - velikost je relativní. Dále katolické školy učí o Bohu, Adamovi a Evě, přitom věda hovoří (dokazuje) něco jiného. Nově slýchávám, že je Bůh mrtev apod. To jsem ale odběhl od tématu.

Jak psal Petr, položte nám libovolnou otázku, budeme se Vám věnovat, případně rádi pohovoříme po domluveném termínu přes Vámi preferovaný komunikační kanál. Věnujete se politice, přeposílám odkaz od Petra Taubingera, který Vás pravděpodobně bude rovněž zajímat - http://selhanipenez.comyr.com/selhanipe ... _Volby.pdf
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod ing-miloslav.dedek » 26.06.2013, 00:00

Mám Vám položit konkrétní otázku. Rád tak činím. Ptám se na to, co mně v poslední době nejvíce zajímá: " Jak je podle Vás prognóza vývoje lidstva?" a podotázka: "Jaká je podle Vás prognóza vývoje politického systému v ČR a globálně?" Za odpověď předem děkuji.
Zdravím. Dědek
ing-miloslav.dedek
Uživatel vykázán

Příspěvekod Raziel-CZ » 26.06.2013, 00:56

Podrobné odpověďi najdete například v našem filmu Zeitgeist: Moving Forward (vydali jsme k němu český dabing), případně Zeitgeist: Addendum či Zeitgeist: The Movie (všechny k vidění na našich YouTube kanálech, eventuálně ke stažení ZDE). Pokud máte další otázky, prosíme o jejich položení. Budeme rádi i za jakýkoli námět k diskusi, zejména předložení případných protiargumentů nebo dle Vašeho názoru lepších alternativ.

Na 13. červenec chystáme setkání členů a příznivců našeho hnutí, na kterém Vás po upřesnění termínů a místa rádi uvidíme. Pozvánka bude veřejně již brzy v hlavní kategirii fóra Oznámení, novinky, pozvánky a další důležité informace a na webu.

Pěkné ráno přeje
Martin Böhm
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod ing-miloslav.dedek » 26.06.2013, 01:17

Tu doporučovanou literaturu (http://selhanipenez.comyr.com/selhanipe ... _Volby.pdf) jsem přečet . S cca 90% uvedeních tezí souhlasím, ale s těmi zbývajícími 10% zásadně nesouhlasím. Kdybych měl zdůvodnit proč, tak aby tomu porozumělo nezanedbatelné množství čtenářů, psal bych celý den, a to moc nepřeháním. Nemohli bychom si o tom promluvit skypem? V diskuzi má člověk kontrolu srozumitelnosti předávaných informací.
Zdravím. Miloslav Dědek
ing-miloslav.dedek
Uživatel vykázán

Příspěvekod ing-miloslav.dedek » 26.06.2013, 13:25

//Raziel-CZ: Příspěvek na žádost uživatele odstraněn a zaktualizován ten z 24.06.2013, 18:27.
ing-miloslav.dedek
Uživatel vykázán

Příspěvekod Raziel-CZ » 27.06.2013, 09:32

Pane Dědek,

na Vaší žádost jsem zaktualizoval první obsáhlejší email, respektive oba dva, nicméně rád bych Vás informoval, že jste patrně na špatném místě, protože se podílet na propagaci vaší politické strany nijak nebudeme. Jsme názoru, že žádná politická strana situaci, ve které se nacházíme, nezachrání, nýbrž práve naopak. Pokud máte zájem se o nás a možných alternativách, jaké nabízíme, něco dozvědět, přečtěte si prosím naší orientační příručku a shlédněte film. Poté budeme jakékoli diskusí s Vámi otevření. V tuto chvíli jste námi vnímán prozatím jako spammer, poněvadž jste umístil do fóra povětšinou své propagační materiály, jaké jsem musel vymazat. Prosím, pojďme debatovat na úrovni. Děkuji

//Edit 08.07.2013 Raziel-CZ: Uživatel ing-miloslav.dedek byl za opakované porušování pravidel fóra a opětovné odeslání SPAMu trvale zablokován, předmětné průkazné téma viewtopic.php?f=67&t=505 archivováno a na vyžádání k dispozici.
Raziel-CZ
Administrátor

Zpět na Hodnoty dnešní společnosti