Stránka 1 z 1

Pozitivní evoluce - projekt podnikatele Karla Janečka

PříspěvekNapsal: 25.10.2012, 22:11
od Fido
Dne 23.10.2012 jsem se zúčastnil prvního ze série pořadů Pozitivní evoluce. První diskuzní večer se konal v Jihlavě a jeho moderátor Petr Vachler na něm představil hosty, kdy vedle Karla Janečka vystoupili i Ivan Havel, Stanislav Bernard a Petr Horký.

Pořad má za cíl probudit v lidech pozitivní energii a osvěžit ty správné hodnoty, aby lidi probudil k těm správným činům. Diskuze, ale prokázala, že lidé spíše hledají vůdce a hotová řešení, než aby začali sami u sebe. Večer se nesl spíše v duchu stěžování si na dnešní politickou situaci. Osobně mi to připadalo takové syrové a podobné debaty jsme v hnutí činili již před dávným časem. Pan Janeček a spol. jsou dle mého na počátku, jejich nesporná výhoda je kapitál. Takže držím palce v poznávání a hledání těch správných cílů.

Pořad se v těchto dnech a týdnech koná v každém krajském městě a končí 23.11. v pražské Lucerně. Pokud se někdo na tento pořad vydá, uvítám jeho názor. Více na: http://www.pozitivnievoluce.cz/cs-CZ/uvod.html.

Děkuji

Re: Pozitivní evoluce - projekt podnikatele Karla Janečka

PříspěvekNapsal: 26.10.2012, 02:33
od Raziel-CZ
Ahoj Fido, škoda, že jsem se nemohl zúčastnit také, v okolí Jihlavy bývám víkendy. Děkuji za odkaz.

Re: Pozitivní evoluce - projekt podnikatele Karla Janečka

PříspěvekNapsal: 08.11.2012, 19:01
od kunsento
ahoj přátelé,
Poz.evoluci také sleduji (zatím videa na webu) a doufám, že se dostanu do Lucerny, abych nasál i atmosféru z živého shromáždění. To také dodá další informace. Můj názor na věc zatím, je že Karel Janeček se snaží o aktivizaci velkého množství lidí (1-2 miliony) , což není snadný úkol, pokud to má být shoda na něčem pozitivním.

Mnoho lidí si myslí, že stávající polit.systém a mocenské struktury jsou nereformovatelné a samy si svůj rybníček nevypustí, proto ten nápad se změnou vol.systému, který z principu věci by velmi pravděpodobně současnou moc.strukturu dokázal rozrušit. To chápu jako hlavní cíl nyní, který se má stihnout nejpozději do příštích voleb.

Já osobně budu mnohem raději dávat hlas konkrétním lidem o kterých si mohu zjistit řadu informací než politické straně, která se pak neznámým mechanismem rozhodne koho dosadí. Zatím mám z této iniciativy velkou radost. Tak tolik zatím ode mne a také budu rád, když se vyjádří i další.
Milan (kunsento)

Re: Pozitivní evoluce - projekt podnikatele Karla Janečka

PříspěvekNapsal: 21.11.2012, 12:41
od james103
Pořad má za cíl probudit v lidech pozitivní energii a osvěžit ty správné hodnoty, aby lidi probudil k těm správným činům. Diskuze.

Re: Pozitivní evoluce - projekt podnikatele Karla Janečka

PříspěvekNapsal: 21.11.2012, 13:25
od Raziel-CZ
Já se obávám, že lidi probudí pouze a jen vidina smrti, respektive zoufalství. A to ještě možná. U zvířat je to podobné, také se brání až když jim něco hrozí, z pudu sebezáchovy. Jeden by od inteligentní rasy očekával, že bude myslet natolik dopředu, aby se tomu minimálně pokusili vyhnout.

Re: Pozitivní evoluce - projekt podnikatele Karla Janečka

PříspěvekNapsal: 30.11.2012, 22:15
od stejk
Raziel-CZ píše:lidi probudí pouze a jen vidina smrti, respektive zoufalství. A to ještě možná.
Cus Razi,
a co to tak zobecnit? Plati to pro vsechny lidi? Minule, soucasne i budouci? Plati to pro vsechny kultury? Kultury minule, soucasne i budouci? Lze tedy rici, ze je to neco nutneno? Nutneho natolik, ze kdyby to clovek nemel, nebyl by clovekem? Dokonce evolucionisti by zrejme pro podporu teorie rekli, ze je to jenom pozorovani efektivnosti mozku, ktery pri svem namahani konzumuje 6x vice energie vuci klidovemu svtavu, ergo nic nedelani je energeticky nejefektivnejsi stav, vnizkly evolucne umoznil nasi rase masivni prosazeni. Cha chaaaa

Re: Pozitivní evoluce - projekt podnikatele Karla Janečka

PříspěvekNapsal: 25.05.2013, 12:09
od Flayinglion
Jeden by od inteligentní rasy očekával, že bude myslet natolik dopředu, aby se tomu minimálně pokusili vyhnout.