Právě je 20.01.2018, 21:09

Ekovesnice

Materiální udržování lidského života, monetární a tržní hospodářství, vytváření, získávání a alokace finančních a materiálních zdrojů.

Příspěvekod Morpheus » 29.06.2011, 16:03

na jak dlouho by se jelo? :)
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Peace Of Mind » 29.06.2011, 18:27

Můžeš tam jet na tak dlouho na jak budeš chtít:-)
Peace Of Mind
Diskutér

Příspěvekod Morpheus » 30.06.2011, 11:28

no kdybych jel, tak nejspíš s někým tady od prahy nebo středočeského kraje, aby vyšla cesta levnějš, tak se právě ptám kdo by na jak dlouho jel tady odtud? :)
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod tomasr » 03.08.2011, 14:39

Omlouvám se byl jsem delší dobu offline. Kamarády vzít nemohu, nejeli by, nezajímají se o tyhle věci. Nikoho osobně s těmito zájmy neznám. Na tu stavbu bych jel, klidně s Morfeusem a s kýmkoliv, jen jsem koukal, že už to bude končit (15.8.) nebo se to protáhne do konce srpna či i do září?
tomasr
Diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 03.08.2011, 14:44

Vsadím se, že Morpheus nepojede nikam. ;-) Resp. ještě nikdy nikam nedorazil, tak bych se divil. :mrgreen:
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 15.08.2011, 09:56

dejte pokoj :D teď sem se vrátil z dvoutýdenní dovolené z itálie, za to nemůžu, že musím pořád někam jezdit :D ale jednou, jednou už mi to vyjde :D
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod tomasr » 17.08.2011, 09:12

Tak nakonec jedu 24. srpna (+-den). Mám to domluvený na tejden, do 30. srpna. Pokud někdo chce jet taky, vyrážím od Prahy.
tomasr
Diskutér

Předchozí

Zpět na Monetární a tržní ekonomika