Právě je 16.10.2018, 04:30

systematické odkrývání "pravdy"

Ostatní témata nepatřící nebo jinak nesouvisející s uvedenými kategoriemi.

Příspěvekod Dave » 14.11.2012, 22:21

Zdravím všechny, rád bych zde založil debatu a budu rád když se přípojí co nejvíc stejně naladěných nadšenců.

Téma:
veškerá zajímavá tématika kolem mimozemských civilizací a nadpřirozených jevů. UFO, piktogramy v obilí, monumentální starověké stavby, tajemné artefakty historických civilizací, pradávné záznamy, kresby, pověsti a svědectví. Jak určit pravdu a lež? Co uznat za fakt a co za fikci?

Současnost není bez minulosti, TZM, projekt Venus a ekonomie založená na zdrojích. Utopistická představa nebo zapomenutá skutečnost dávnověku?

Bude další světová válka? A bude to válka proti bytostem z kosmu, ať už pravým nebo podstrčeným?

- názory jsou vítány i konspirace. budu rád když se tu objeví i zdroje informací (odkazy na weby, dokumenty, literatury, citace, autoři atd.)
Dave
Nový diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 15.11.2012, 01:46

Také Tě zdravím,

v první řadě bych se chtěl zeptat, co je to "nadpřirozený jev"? Pokud něčemu nerozumím nebo nedokáži pochopit a přes to to je, nejde o nadpřirozený jev, nýbrž o něco, co prostě je a nijak mne znovu po první zkušenosti nepřekvapí. Vše se dá logicky a vědecky vysvětlit.

Jak určit pravdu a lež? V době, kdy nám "hloupým" je vše důkladně tajeno, je to opravdu velmi těžké. Myslím, že je už na jedinci, čemu bude věřit a co vezme za pravdivé či fikční.

Venus projekt není ani zdaleka žádná utopistická představa, nýbrž systém, který může výborně fungovat, ačkoliv nemá vše dořešené do podrobností. Nicméně co má, že... Jde o návrh systému, kde nebude nikdo trpět, protože nebude důvod a hlavně bude postaven na zcela logických principech.

Válka bude, ovšem jestli světová, to nevím. Války a jakékoli boje obecně vždy konají pouze bytosti primitivní v domnění, že něco navíc získají neuvědomujíc si, že vesmír je nekonečný a daleko více mohou získat výhradně ze vzájemné spolupráce a poznání. Čím agresivnější a chamtivější jedinec je, tím je primitivnější a omezenější.

Zatím asi tolik stručně ode mne, rád své názory a představy rozvinu, budu-li k tomu motivován. :-) Určitě děkuji za velmi zajímavě zadané téma.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Dave » 20.11.2012, 22:05

tak "nadpřirozeným jevem" jsem zde myslel vše, co si neumíme vysvětlit čistě podle subjektivního posouzení. Samozřejmě že věda je schopna vysvětlit vše.

Uvedu teď jednu skutečnost, stále nevím co si o tom mám myslet. Část mé rodiny, má velmi zvláštního koníčka. Nevim jak se tomu říká ani jaký má přesný název. Jen krátce co jsem sám zažil v jejich přítomnosti. Pomocí tzv. virgule (kovová pružina) jsou schopni komunikovat s určitou formou bytostí zřejmě v jiných dimenzích. Souvisí to s kosmickou energií a i s energií zvláštního typu, která se objevuje ve spojitosti se zmizelou bájnou atlantidou, pyramidami v gíze, stonehenge, planiny Nazca v Peru atd atd Jsou schopni působení této energie vyhledat, když se nachází v jejich blízkosti a téměř vždy toto působení má provázanost s určitým místem na planetě a událostí.

Ptal jsem se jich co si myslí o roku 2012. A jak je to z jejich strany chápání. V roce 2012 podle jejich učení, se ve velké míře začne objevovat u některých lidí mimosmyslové vnímání, telepatie, intuice atd. Lidstvo čeká přerod do další evoluční éry. Bude to prý velmi složitá situace a na základě určitých přeměn bude odsouzena k záhubě řada z nás. Zatím nevím jak to mam chápat a pídím se o informacích. Až budu vědět přesnější info, vložím ho sem. Zatím kdo o tomto ví něco bližšího postněte to sem. Docela by mě to zajímalo.
Dave
Nový diskutér

Příspěvekod firda » 21.11.2012, 09:21

Skutečně svobodní budeme teprve tehdy, až se přestaneme vzájemně cíleně oblbovat.
firda
Sympatizant TZM

Příspěvekod Dave » 26.11.2012, 22:35

Děkuji za link. Tento dokument jsem již viděl před delší dobou. Pořád mi tam ale něco nesedí. Je otázka, na kolik jsou tyto informace pravdivé. Musíme si uvědomit, že dokumenty o podobných tématikách mají své (nemalé) obecenstvo (tzn. prachy), a pro společnosti natáčející tyto dokumenty není problém vytvořit scénář, rekvizity, triky, "svědky" atd. Jak rozlišit pravdu a jak obchodní lež?

Je divné například to, že se piktogramy objevují vždy na poli, vždy na neposečeném poli a také že obrazce dávají smysl pouze když se na ně díváte z leteckého pohledu. To může znamenat pouze dvě věci. Domyslete si samy. Dále piktogram odpovědi z arecibo. Zřejmě jde o podvrh. Je ale pravdou, že u některých piktogramů si neumíme vysvětlit způsob vzniku. To může opět znamenat dvě veci :-)
Dave
Nový diskutér

Zpět na Všeobecná diskuse (co se jinam nehodí)