Stránka 1 z 1

jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 07.11.2012, 15:28
od michal.666
Dobrý den všem, již před časem jsem se dozvěděl o Hnutí zeitgeist CZ a po shlédnutí dokumentu Moving Forward se rozhodl přidat k tomuto fóru.

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 07.11.2012, 20:29
od Raziel-CZ
Hezký den, michal.666.

Nejlepší asi bude se setkat a pohovořit na našem TeamSpeak kanále a dozvědět se více, co říkáte?

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 09.11.2012, 08:17
od michal.666
Děkuji za pozvánku, určitě se na TeamSpeak kanále setkáme a pohovoříme. Musím říci že jsem shlédl všechny tři dokumenty a to 3x abych to nějak strávil. Nejsem žadný naivka a ihned se mi potvrdilo že blbost některých lidí je značná. Dokument mne natolik zaujal, že jsem na jednom zájmovém fóru zveřejnil odkazy na jeho shlédnutí, to co se stalo jsem nečekal, byl jsem prohlášen za komouše a okamžitě trvale vybanován. Dále jsem hledal všemožné reakce na tyto dokumenty a jen se mi potvrdilo že šíření těchto myšlenek bude velkým a dlouhým bojem.

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 09.11.2012, 23:48
od Raziel-CZ
Rádi se s Vámi setkáme.

Jak je vidno z dokumentů, lidé vůbec neví o čem mluví a nechápou souvislosti. Stále se snaží vše přirovnávat k nějakému ismu. Shlédnout dokumenty a 3x je už dost velký projev zájmu a schopnosti začít u sebe, toho si třeba já osobně vážím a v takových lidech vidím velký potenciál. Mohu třeba ještě doporučit tento dokument, budete-li mít na něj do pondělí čas.

Peníze jako dluh: http://www.stream.cz/uservideo/450889-p ... ey-as-debt

Pro zajímavost něco o mobilech: http://www.youtube.com/watch?v=eF45ThCoYk8

Zbytek asi postupně.

P.S.: Jak může někdo něco přirovnávat ke komunismu, když ani neví, co to je, protože komunismus nikdy jako režim neexistoval? Socialismus a komunismus je obrovský rozdíl a za socialismu stále hrály roli peníze. Dokud však existují peníze (a náboženství), nebude lidstvo nikdy svobodné.

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 12.11.2012, 19:10
od firda

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 12.11.2012, 19:18
od firda
michal.666 píše:Dokument mne natolik zaujal, že jsem na jednom zájmovém fóru zveřejnil odkazy na jeho shlédnutí, to co se stalo jsem nečekal, byl jsem prohlášen za komouše a okamžitě trvale vybanován.

Je celkem smutné, že s TZM se běžně spojuje komunismus a konspirační teorie. Za to druhé si může hnutí (a Peter Joseph) samo, to první vychází ze základní podobnosti - plánování. Skutečný komunismus nebyl snad nikdy nikde zaveden, to slovo na sebe vzalo význam diktatůra a potlačování práv a svobod, jenže komunismus/socializmus je úplně o něčem jiném a RBE tuplem. Mnohdy však nedostaneš šanci to ani napsat, s tím se smiř ;) :(

P.S.: A odkaz na první Zeitgeist film už raději ani nedávám - mnozí ani netuší a apriori ani nechtějí vědět, že jsou další dva "díly".
P.P.S.: A to v čem žijem taky není kapitalismus :lol:

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 04.12.2012, 20:55
od michal.666
Tak Vás přátelé po delší době zdravím. Každou volnou chvílku jsem za poslední měsíc věnoval hledání, stahování a shlédnutí všech možných dokumentů jako Moving Forward, dále různé dokumenty o 11.9.2001 a musím říct (omlouvám se za ten výraz) jsem z toho v prdeli. Manželka už mi nadává, ať toho nechám, nebo že z toho zmagořím. Musím se přiznat, že je mi z toho nějak divně. Když vidím jak se to kolem nás vyvíjí, tak mě přepadá bezmoc a beznaděj. Jelikož jsem malý živnostník a to asi každý ví že je to opravdu řehole, tak už nás se ženou několikrát napadlo vše prodat a odstěhovat se někam mimo Evropu, nejlépe co nejdál od obchoďáků, internetu, a všech těch "nezbytností". Už vás to taky někoho napadlo ? Myslíte že se někdy lidé proberou a tato cesta do záhuby se změní ? Omlouvám se, ale musel jsem se trochu vykecat. :cry:

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 04.12.2012, 22:47
od Fido
Jedna dobrá zpráva: lidé se probouzejí, pomalu, ale přeci. Vznikají různá sdružení a hnutí pasoucí po změně, ale i ostatní lidé začínají více naslouchat. Takže je otázkou času, kdy se změny začnou realizovat, jakým způsobem, to je ve hvězdách. Manželek je mi líto, že nedokážou zkrotit své rácio, ale každý máme svojí cestu. Takže se vzdělávejme , poznávejme ať víme kudy jít :-)

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 05.12.2012, 18:57
od firda
Zas nevěř všemu, co shlédneš, s částmi trilogie ZM nesouhlasím, ale to snad tolik nepřekáží - jsme pro ZMěnu, to máme společné. 9/11 je dost divný, letecký petrolej zvládne hodně, ale tohle je fakt moc - nejhorší na tom je, že oficiální vysvětlení jsou blbosti, takže to bude určitě trochu jinak... otázka zní jak... nechal si to majitel kvůli pojistce zbořit a dal si tam předem demoliční výbušniny obohacené uranem? Možná... kdo ví... Americe se to jistě hodilo, to nepochybně.

Ještě nějaký čas to vydrž a nepodléhej panice ani skepsi, snaž se myslet pozitivně - ZMěna přichází a bude dobrá, jen nikdo pořádně neví, jakou formu na sebe vezme, ale konec světa to nebude ;)

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 07.12.2012, 12:02
od michal.666
Panice určitě nepodléhám a všemu co jsem shlédl taky nevěřím. Konec světa určitě nebude, aspoň zatím. Spousta lidí se kterýma jsem toto téma diskutoval, nebo jim doporučil skouknutí některého z dokumentů mi potvrdila, že je to natolik nahlodalo a začli přemýšlet o věcech kterým dříve nevěnovali pozornost. To si myslím že je dost dobrý začátek.

//Raziel-CZ: Odmazána zbytečná citace, netřeba citovat poslední příspěvek.

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 07.12.2012, 15:45
od Fido
A přesně o to jde, stačí aby lidé více přemýšleli o věcech a událostech, které je obklopují, tzn. zbavit je ovčího syndromu. To je v podstatě hlavní cíl hnutí Zeitgeist a o to se snažíme :-).

Re: jsem novým členem

PříspěvekNapsal: 14.06.2014, 18:21
od Raziel-CZ
Jelikož dnes procházím a poklízím témata ve fóru, dovolil jsem si dnes kontaktovat Michala přes email s následujícím textem.

Hezký den, Michale,

jako administrátor fóra dnes trochu procházím starší příspěvky, kde jsem narazil na tento: viewtopic.php?f=10&t=454. Chtěl jsem se optat, zda stále platí možnost setkání se a přinejmenším pohovoření na témata ve fóru uvedená. Setkáváme se každé pondělí od 19 hodiny na TeamSpeaku, kde hovoříme se zájemci o informace, kam Vás tímto srdečně zvu. Nebo pokud budete mít zájem, tak se můžeme spojit i přes Skype či setkat osobně. Za rok a půl, kdy jsme byli v kontaktu naposledy, se lecos změnilo, zejména k lepšímu, což Vás může velmi zajímat.

Dejte mi, prosím, vědět, zda budete mít o kontakt zájem, a to odpovědí na tento email, případně ještě lépe reakcí v konkrétním tématu diskusního fóra, kde máte již registraci. Budeme rádi.

Se srdečným pozdravem

Martin R. Böhm
Tel.: 777228288