Právě je 20.04.2018, 01:27

Vtipné emaily

Ostatní témata nepatřící nebo jinak nesouvisející s uvedenými kategoriemi.

Příspěvekod Sviccc » 16.10.2011, 15:52

Taky vam uz nekdy neco zajimaveho prislo?

http://77.104.238.109/darylvanhorn.html
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod Raziel-CZ » 16.10.2011, 15:59

Ty jo, tak něco takového mi zatím nepřišlo. Chodí mi ale v předmětu "Miluji tě?" s odkazem na seznamku. :-)
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod Morpheus » 16.10.2011, 22:34

miluju tě a mrtě dalších už mi taky dorazilo :D
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Příspěvekod Petr_NJ » 16.10.2011, 23:51

No četl jsem jen začátek, pak jsem skočil dolu v očekávání nějaké loterie či zvýhodněného nákupu a dole nic jen odkaz, co na něm bylo. Cena za předpověď za 20000 kč ?

Je to prvně k smíchu, ale pak je mi zle, když ihned vidím kolik různých důchodců nebo "málo informovaných" své životní úspory utrácí za podobné nesmysly a zcela vážně. To samé jsou ty zájezdy, kde je potom obchodníci obírají o to samé a upisují k různým nevýhodným smlouvám a předraženým věcem.
Změnit můžeme svět jen svou změnou, svým příkladem, který někdo jiný bude schopen jednoduše zkopírovat, když dojde poznání a pochopí, jaká je v tom síla. Nic jiného totiž nefunguje a navíc trvale.
Petr_NJ
Organizační tým

Příspěvekod Sviccc » 15.11.2011, 19:35

Prikladam dalsi spam pro zlepseni nalady :D :

Dobrý den!
Hledám nějaké šílené dárky pro svou rodinu, přátelé a klienti jsou všechny produkty z naší společnosti, jsou počítače, televizory, mobilní telefony, většina prodaných položek za velkoobchodní ceny, najít mnoho skvělých obchodů zde.Sales promotion od této chvíle budeme kupovat více, více šetřit a získat více! Prosím, kontaktujte nás.
Web: apphome.co
Doufám, že se můžete těšit na nákupy!
E-mail: support@apphome.co
MSN: apphomeco@hotmail.com
Mám rád svou rodinu a business.

Nevim, jak dlouho email mam, ale mazat se to neda stihat.Uz mam 2254 e-mailu ;-)
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod Morpheus » 13.01.2012, 15:43

Ahojky,

Mé jméno je Miss Blessing, nemám možnosti, než vám vědět, že mám zájem o vztah s tebou, tak bych také rád věděl víc o lepší zítřek, viděl jsem váš profil na (www.extrainzerce.eu) můžete Pošlete e-mail na moji e-mailovou adresu (blessingbunjakul@live.com), takže mohu poslat více informací o mně, a také posílat své fotografie na lepší život v budoucnosti. Díky a zůstat požehnal do slyším od vás nejbližší. Pro lepší komunikaci, napište mi na můj e-mailovou adresu (blessingbunjakul@live.com)

:D
Naším nepřítelem nejsou lidé, ale systém do kterého jsme se sami uvěznili...
Morpheus
Sympatizant TZM

Zpět na Všeobecná diskuse (co se jinam nehodí)