Stránka 1 z 1

Pokus o nekomerční snímek

PříspěvekNapsal: 17.04.2011, 22:46
od Jan

Re: Pokus o nekomerční snímek

PříspěvekNapsal: 17.04.2011, 23:24
od Morpheus
:shock: pecka! český Peter Joseph? :) v posledních dnech je to tu moc krásná líheň velmi schopných lidí :idea: jaký bude mít tento nekomerční snímek scénář? každopádně spojením všeho co už tu lidé dali k nabídce by tu mohla vzniknout velmi slušná základna oslovující širší veřejnost, jen tak dál!

Re: Pokus o nekomerční snímek

PříspěvekNapsal: 17.04.2011, 23:27
od v15k
Hodně povedené! :)
Morpheus: Ty kdybys chodil na TS :D...

Re: Pokus o nekomerční snímek

PříspěvekNapsal: 17.04.2011, 23:33
od Morpheus
co se tam řešilo? :D pro dutohlavy jako jsem já, by se tu měl založit topic a vkládat se tam nějaké shrnutí z každého teamspeaku...a nejen pro dutohlavy...tu a tam člověk prostě nemá čas a rád se dozví o všem podstatném co se dělo, tady si to krásně přečte, ale co bylo na teamspeaku řečeno zmizí kdesi v internetu...

Re: Pokus o nekomerční snímek

PříspěvekNapsal: 17.04.2011, 23:45
od v15k
grr....

http://piratepad.net/zmcr-ts-meeting

Ne, to je fakt, taky by mě zajímalo, kde jsou logy a zvukové záznamy z těch TS srazů... Někam to napiš :).

Re: Pokus o nekomerční snímek

PříspěvekNapsal: 21.04.2011, 10:28
od Jan
Tento snímek nebude přímo propagačním videem hnutí ZG. Nicméně většinu informací a materiálů hodlám použít z dokumentů ZG a následně na dokumenty a celé hnutí nakonec odkázat. Když to tak řeknu, tak hnutí má svá celkem přesná privilegia, podle kterých by se mělo ubírat. Já bych tuto práci raději zahalil trochu i do duchovna. Velmi se mi líbí Peterovo zpracování, tím myslím podávání informací, vždy se svým způsobem snaží držet při zemi. Moje cesta, kdy jsem se začal vůbec zajímat o tento směr začala asi před 2 a půl rokem a to právě Zetgeistem 1. Informace v něm obsažené ve mě vyvolaly šok, 11.září, peníze jako dluh, muži za oponou, média, mikročipy, války atd... Jak už Peter sám říká, těmto věcem nevěnuje většina populace skoro žádnou pozornost. A přitom je to právě ten svět, ve kterém žijí a kultura, kterou více či méně schvalují. Fresco v Addendu říká, systém musí selhat a lidé musí ztratit důvěru v jimi zvolené vůdce. Takže pro začátek: 1. - 11.září, peníze, muži za oponou, války, média, monetární systém(odhalení) 2.Venus projekt(aternativa) 3.Empatie, Jednota, Soužití (duchovnost). Snímek bych chtěl podat ve formě povídání natočeného na videokameru, podobně jako ZGMF. Tento druh sdělování informací je odlišný, než když např. vypálím Z1,2,3 a dám ho někomu na shlédnutí. Tímto tedy zároveň vyzívám všechny, kdo by se chtěli podílet, ať odpoví na toto téma. Můžete natočit svoje povídání nebo jenom hlas, hovořící k některému z témat. Scénář je velmi nahrubo a zatím na něm pracuji. Prozatím je to pouze myšlenka. Brzy dodám aktuálnější informace.

Re: Pokus o nekomerční snímek

PříspěvekNapsal: 21.04.2011, 13:05
od ladiznet
Tady se spíš nastoluje otázka, jakým způsobem jsi přišel k použitým záběrům? Co hudba? Autorská? O střihu i produkci něco vím a zrovna toto téma je velmi důležité.

Re: Pokus o nekomerční snímek

PříspěvekNapsal: 29.09.2012, 19:58
od Raziel-CZ
Snímek byl evidentně vymazán, téma z rušeného komunikačního týmu přesouvám do volné diskuse.