Právě je 15.12.2017, 04:30

Vrillon, aneb TV hi-jacking v roce 1977

Ostatní témata nepatřící nebo jinak nesouvisející s uvedenými kategoriemi.

Příspěvekod Sviccc » 02.08.2011, 17:15

Narazil jsem na zajimavou vec.Jedna se o nabourani TV vysilani v roce 1977, kdy do vysilani vstoupil neznamy (udajne mimozemsky) hlas, ktery zanechal velmi zajimavou zpravu ohledne naseho likvidacniho zpusobu zivota.
Nejsem schopen rici, jestli existovala technologie na odstaveni TV prenosu v roce 1977.Existuje pouze audio zaznam, ktery najdete na odkazu nize okoreneny ilustracnim videem.Jelikoz se o tomto incidentu vedou rozsahle diskuze, chtel bych znat i nazor Vas, svedomitych a premyslivich lidi.Pokuste se sve nazory zakladat na faktech, i kdyz to muze byt velice obtizne vzhledem k dobe, kdy k tomu doslo.Muj jediny nazor je zatim, ze at to byl kdokoliv, mel a ma pravdu.Dekuji za vase postrehy a nazory ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=qMFlp4EX08c
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod luger.205 » 03.08.2011, 20:10

Ashtar? To jsou vesmírní lidé, ne? http://vesmirnilide.cz
Pokud vím, je to projekt jednoho Američana, který chtěl dokázat, že lidi utáhneš na vařený nudli. Tak zplodil myšlenku vesmírných lidí, kteří mají na oběžné dráze Země neviditelnou flotilu lodí, jejichž velitelem je Aštar Šeran. Mají prý komunikovat s lidmi naplněnými vírou a láskou k druhým. Vyvolení mají být přivítání na lodích. Krásná myšlenka, ale výmysl, který se k radosti jeho autora chytil a dodnes přežívá. Proto si myslím, že šlo o vtípek. Narušit signál analogové TV je triviální záležitost, pokud máš dost silný vysílač, nebo jsi dost blízko k anténě.
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Sviccc » 04.08.2011, 15:22

Ja uz jsem procetl temer vse co se da najit a nikde sem nevypatral, ze by nekoho nekdy chytili.A take jsem cetl, ze se to nema plest s temi vesmirnymi lidmi.Vysvetleni si uz nepamatuju, ale muzu dohledat.Me by spise zajimal, duvod, proc by to nemohlo byt skutecne.To mi jeste nikdo nesdelil. :?:
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod luger.205 » 04.08.2011, 20:36

No důvod pro to asi není, ale ze zkušenosti sám uznáš, že poměr pravděpodobnosti podvodu proti pravému zásahu mimozemšťanů jasně převažuje ve prospěch podvodu...
_________________________________________________________________________________
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Sviccc » 04.08.2011, 21:10

Samozrejme, ale jen diky pravdepodobnosti to nevemu a nezahodim na smetak mezi dalsi pravdepodobnosti odkopnute zalezitosti.
Máš to v sobě!
Sviccc
Častý diskutér

Příspěvekod luger.205 » 04.08.2011, 21:54

To já zase jo :) Nicméně poučení si z toho vezmu, protože ten někdo mluvil hodně pravdy. Jsem ale přesvědčený, že šlo o člověka. Jsem si téměř jistý, že jiné civilizace ve vesmíru existují, ale nevěřím, že tohle byla jejich práce.
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Raziel-CZ » 04.08.2011, 23:46

Vesmír je nekonečný, stejně tak je nekonečno různých ras. Snad jen naprostý imbecil může tvrdit, že nic jiného než člověk není. Už jen fakt naší existence je důkazem. Není se o čem bavit, fakt jakože oheň pálí.
„Dokud budou existovat peníze a náboženství, nebude lidstvo nikdy svobodné.”; „Je rozdíl mezi pravdou, kterou řekneme my a pravdou, kterou řekne někdo jiný.”; „Válčit za mír je jako souložit za panenství.” Už se nechcete podílet na devastaci planety? Kontaktujte nás.
Raziel-CZ
Administrátor

Příspěvekod luger.205 » 05.08.2011, 20:08

Tak s tím nekonečnem si tak jistý nejsem, ale zbytek sedí :)
LIFE IS JUST A RIDE
luger.205
Sympatizant TZM

Příspěvekod Zebra » 09.08.2011, 14:39

Také si myslím, že to byla práce člověka...a Aštar, nebo-li Ishtar je jméno starozákonního babylónského božstva ANNUNAKI - ti, jenž z nebe přišli na zem...pro někoho minozemšťané, pro mě však padlí andělé, kteří existují a mohou i nemusí být vidět (přesouvají se z 3D do 5D). Pokud existují tzv. Allieni, pro mě jsou to padlí andělé. Snad bude můj názor přijat a pochopen.
Systém má chybu a tu je třeba napravit. Odjakživa na světě bojují 2 mocnosti. Dobro a zlo, Bůh a Ďábel. Již dávno ale neplatí, že Církev představuje 100% Boha.
Zebra
Sympatizant TZM

Příspěvekod kiwi green » 26.12.2014, 22:21

je uplne jedno ci je to podvod alebo pravda...tam ide skor o POSOLSTVO ..odkaz...ak je to podvod stvoreny clovekom tak mu tlieskam ze sa dokazal napichnut na hlavne vysielania v tej dobe a druhy sklanam svoju hlavu za rozumne slova mieru...a ked to boli mimozemstania alebo vesmirni ludia tak nech ma vezmu na svoju planetu radsej..lebo toto co sa deje na tej nasej nieje normalne.
kiwi green
Nový diskutér

Zpět na Všeobecná diskuse (co se jinam nehodí)